Іграшки-роботи для дітей: ціни, де купити. ТОП 5

Джерело зображення malonecenter.jhu.edu
Джерело зображення malonecenter.jhu.edu

В епоху сучасних технологій та бурхливого розвитку науки неможливо оминути тему дитячих іграшок-роботів, що просто заполонили полиці інтернет-магазинів.

Адже ці інтелектуальні забавки не тільки допомагають весело провести час малюкам, але й розвивають навички логічного мислення, ази програмування та конструювання.

Kozakorium.com підготував добірку іграшки-роботи для дітей, а також розповість вам де їх купити та за яку ціну. Приємного перегляду.

Навчальний робот-конструктор Makeblock mBot 

mBot - це навчальний конструктор, створений одночасно для розваг та навчання програмуванню, електроніці й робототехніці. Працюючи з програмою mBlock дитина буде легко створювати програми тому, що їхнє написання виконується методом графічного програмування — перетягування мишкою і впорядковування графічних блоків-команд.

Навчання програмуванню ви можете проводити, читаючи книгу "Робот mBot + програма mBlock".

Робот обладнаний прийомопередавачем Bluetooth, що дозволяє отримувати дані, керувати та навіть програмувати робота не тільки з комп'ютера, але і з планшета чи смартфона.

Таким чином, робот навчає не тільки навичкам інженера або механіка, а й "викладає" своєму творцеві ази програмування. Коштує така забавка 2870 грн на hobbytech.com.ua

Універсальний конструктор LongYeah "4-в-1"

У вашому розпорядженні 170 яскравих різнокольорових деталей для складання однієї з чотирьох запропонованих радіокерованих моделей: паротяга, машинки, лижника або робота. Працює набір від 6 батарей (2 типу АА для пульта і 4 типу ААА для контролера).

Цільова аудиторія для цього конструктора — хлопчики від 6 до 10 років плюс їхні батьки. Цей конструктор захопить і малюка і підлітка. Інтелектуальний конструктор — це розвивальна іграшка, здатна в простій і цікавій формі ознайомити дитину з радіоуправлінням і електронікою. Насолоджуючись процесом складання роботів дитина водночас освоює базові принципи науки.

Зібраним роботом можна дистанційно керувати з пульта: вперед-назад, вправо-вліво, обертати на 360 градусів. У комплекті йдуть яскраві барвисті деталі з на 100% безпечного матеріалу, двигуни, контролер, ІЧ-приймач і пульт управління.

Ціна такого набору 810 грн на сайті prom.ua.

Робот Abilix Krypton 5 (Krypton_5) 

Abilix Krypton 5 – просунутий навчальний набір, який стане в пригоді дітям, і дорослим. Людиноподібний робот на гусеничному ходу – основа набору, але сет дозволяє збирати десятки цікавих пристроїв для взаємодії з навколишнім світом.

Криптон 5 може пересуватися в просторі за допомогою пари моторів, володіє вбудованим динаміком і світлодіодним підсвічуванням. Робот зчитує інформацію з допомогою додаткових сенсорів.

14 комплектних сенсорів поділяються на 5 типів: компас, гіроскоп, мікрофон, датчик зіткнення, система позиціювання, ультразвуковий сканер, приймач кольорового і монохромного зображення. Ціна такого навчального набору від 11 000 до 12 500 грн залежно від сайту, який продає дану продукцію.

Програмований робот UBTECH JIMU Tankbot JR0601-1 (6 servos)

Ubtech ТанкБот — симпатичний, розумний і доброзичливий робот, якого ви разом з дітками зможете зібрати та запрограмувати з набору JIMU Tankbot.

Максимально повна комплектація конструктора має всі необхідні деталі для складання ТанкБота або будь-якої іншої моделі, яку придумає ваша фантазія. Пересувайте вашого робота за допомогою шести сервоприводів, інфрачервоного сенсора і бездротового управління. Сервоприводи дають вашому роботу можливість виконувати безліч складних рухів, які ви запрограмуєте в спеціальному ПЗ.

ІЧ-датчик робить робота зрячим, завдяки чому ТанкБот отримує можливість бачити й об'їжджати перешкоди та навіть розпізнавати обличчя. Ціна даного набору 4 505 грн на сайті comfy.ua.

Програмований робот Xiaomi Mi Building Blocks Mine Truck

Конструктор MiTu - іграшка вантажівки що складається з 500 деталей (механічні елементи, кріплення, коліщатка, фари і т.д.), які виконані з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів в приємних барвистих кольорах.

Деталі MiTu сумісні з конструктором LEGO і мають досить міцну конструкцію зі стійкістю до подряпин. Іграшка орієнтована на дітей віком від 6 років. Конструктор допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри — відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терплячості, посидючості і т.д. - слід розвивати з ранніх років.

В Україні ціна такого набору на офіційному сайті компанії Xiaomi 1111 грн. 

Читайте за темою: Найкращі розвиваючі сайти для дітей українською мовою.

14 Серпня 2019 Брусов В.

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Зовнішність та характер українців XIX ст. за описом Павла Чубинського (+ФОТО)

У 1872 році почали виходити праці етнографічно-статистичної експедиції в так званому "западно-русском" краї ...

31 Серпня 2019
Козак І.

Безвізові країни для українців у 2019 році. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК.

Список країн, які українці можуть відвідувати без візи кожного року розширюється та поступово ...

14 Серпня 2019
Брусов В.

Картинки з Днем народження українською: листівки та привітання

У нашій новій добірці - гарні картинки для привітання  з Днем народження українською ...

14 Серпня 2019
Гриджук В.

Український серіал "Кріпосна" став справжньою сенсацією у Польщі

Український серіал "Кріпосна" став хітом за кількістю переглядів у Польщі. Його аудиторія ...

14 Серпня 2019
Гриджук В.

Фільми про ОУН та УПА: ТОП 10

Період ОУН-УПА - один з найдраматичніших в історії України. Саме в цей час ...

16 Липня 2019
Козак І.

Від сьогодні в Україні почав діяти закон про мову

В Україні сьогодні, 16 липня 2019 року, набув чинності закон "Про забезпечення функціонування ...

16 Липня 2019

Влучні українські приказки на всі випадки життя!

Перлинами українського народу є приказки - короткі влучні вирази, що якнайкраще змальовують різні ...

11 Липня 2019
Брусов В.

Привітання з ювілеєм 55 років жінці: смс, картинки, вірші

Чудові привітання українською мовою з ювілеєм 55 років жінці у добірці від kozakorium.com. ...

09 Липня 2019
Голуб С.

Весняний призов в армію 2019 закінчився

Військові комісаріати завершили весняний призов на строкову військову службу у 2019 році, призвано ...

04 Липня 2019
Гриджук В.

Привітання з ювілеєм 70 років українською

Найкращі привітання українською з ювілеєм 70 років — у нашій великій добірці! ...

30 Червня 2019
Гриджук В.