Дитячі набори для наукових дослідів та експериментів. ТОП 10

Джерело зображення scienceillustrated.com.au
Джерело зображення scienceillustrated.com.au

Діти - надзвичайно допитливі, часом вони можуть задати сотню питань впродовж дня.

Якщо у вас підростає такий маленький "чомучка", тоді вам обов'язково потрібно звернути на це увагу, адже дитинство - найкращий вік, щоб прищепити любов до науки.

Наука для дітей не потребує спеціального обладнання або докторської дисертації. Домашні наукові експерименти можна провести прямо на вашій власній кухні (або у дворі) і, як правило, з безпечними інгредієнтами чи обладнанням.

Дитячі набори для наукових дослідів чи експериментів у добірці від команди kozakorium.com точно не залишать вас байдужими. Ми старалися підібрати максимально цікаві та різноманітні забавки від яких ваші діти будуть у захваті. Серед іншого: телескоп, хімічна лабораторія, метеостанція, набір для розкопок динозавра та багато цікавинок. Приємного перегляду!

1. Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (Base)

Цей базовий навчальний набір оснащений усіма необхідними аксесуарами та приладами, що мають ту ж принципову конструкцію, що і професійні мікроскопи й телескопи. Набір відкриє вашій дитині двері в захопливий світ астрономії та мікроскопії. 

Телескоп з 30-ти кратним збільшенням дозволить заглянути в космос, а мікроскоп з максимальним збільшенням в 640 крат дозволить ознайомитися з невидимим мікросвітом. Особливістю даного набору є наявність адаптера для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, що йде в комплекті, легко фотографувати об'єкти спостережень мікроскопа і телескопа на камеру вашого смартфона.

Вік: 6+

Ціна: 2100 грн

2. Набір хімічних експериментів і дослідів Oops! Велика хімічна лабораторія.

Серія хімічних експериментів від Yes Kids - це перше знайомство малюка зі світом науки! Дитина із задоволенням сама або в компанії друзів відчуває взаємодію різних компонентів набору, їх реакції при змішуванні і т.д. Завдяки набору малюк в легкій ігровій формі засвоїть основи хімії ще до занять в школі.

До того ж кожен хімічний дослід - це маса нових вражень і яскраві видовищні ефекти. Набір Велика хімічна лабораторія дозволяє провести вісім вау-експериментів: Газований й Пінний, Кислоти та Луги, Перетворення води в молоко і навпаки, Рожевий, який змінює кольори, Невидимі слова, магічний папір, Медуза, яка змінює колір і Вулкан, який змінює колір.

Вік: 8+

Ціна: 250-350 грн

3. Конструктор "180 схем" - Знаток

Конструктори, створені з якісних та довговічних матеріалів, стануть прекрасним посібником для молодого покоління. Завдяки простоті збірки дитина може за лічені хвилини перевіряти придумані нею електронні схеми, а також створювати унікальні, повністю функціональні електронні пристрої.

Використовуючи набір "Конструктор. 180 схем", дитина зможе своїми руками зібрати: звукову сигналізацію, автоматичний ліхтар, радіоприймач з автоматичним пошуком радіостанцій, метроном з регульованою частотою коливань, апарат для вивчення абетки Морзе, різні види датчиків, що реагують на зовнішні сигнали й подразники, прилади для вимірювання напруги та сили струму, а також багато іншого. В інструкції описано 180 схем складання, при цьому дитина зможе створювати свої власні розробки, ґрунтуючись на вивчені властивості окремих елементів.

Вік: 5+

Ціна: 800 грн

4. Навчальний набір робототехніки ELEGOO UNO Robot Car Kit V 3.0 машинка-робот на Arduino

Машинка-робот на Ардуіно - чудовий вибір для будь-якого віку для дітей від 8 років. Збери та запрограмуй сам - це просто!

Ви можете запрограмувати його:

  • їздити по певному маршруту
  • їздити по командах з пульта управління
  • їздити по командах отриманих з мобільного телефона за допомогою bluetooth (iOS / android)
  • їздити об'їжджаючи перешкоди використовуючи датчик відстані
  • їздити по лінії, наприклад наклеєній чорною ізострічкою на підлогу

Вік: 8+

Ціна: 6000-6500 грн

5. Набір для творчості "Наукова кухня"

Навчальний набір містить всі необхідні компоненти для проведення 33 хімічних дослідів в домашніх умовах. Також в комплекті є детальна інструкція з картинками та описом кожного етапу експериментів. Що можна зробити? Наприклад, годинник з живленням від фруктів або фонтан в пляшці. Також ви зможете побудувати судно на повітряній подушці, використовуючи CD-диск, а ще створити в склянці міні модель водного виру.

33 експерименти вимагають уваги, посидючості та уяви! У вас точно не буде часу нудьгувати. Інструкцію доповнено поясненнями й цікавими фактами про кожен з дослідів. Проведення експериментів розвиває фантазію, дрібну моторику, творчі здібності та логіку. Дитина зануриться у світ науки й дізнається більше про природні явища, що відбуваються на Землі.

Вік: 8+

Ціна: 850 грн

6. Набір Ses Creative Дослідник Розкопки скелета Тиранозавра

Це набір для юних дослідників-палеонтологів, які вирішили присвятити вільний час пошукам і вивченню решток вимерлих динозаврів! Зібрана та цілісна фігура стане прекрасним трофеєм і колекційною іграшкою Вашого палеонтолога!

До набору входять: пласт із гіпсу зі справжніми копіями скелета динозавра, а також археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.

Вік: 8+

Ціна: 350-400 грн

7. Набір для досліджень Edu-Toys Сонячна система з автообертанням і підсвіткою

Макет Сонячної системи з автоматичним обертанням і підсвічуванням складається з Сонця і 8 планет: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Модель дає можливість наочно уявити влаштування системи з центральною зіркою і віддаленими планетами, зокрема нашою.

Усі планети відрізняються за розмірами і розташовані на різній відстані від Сонця. Натиснувши на кнопку, можна побачити, як вони обертаються навколо підсвіченого Сонця. Розвиток: основи астрономії, просторове мислення, інтелект, допитливість, уява. Для роботи потрібні 4 батарей АА (не в комплекті). Підходить для дітей від 8 років для занять удома або в школі. У тому числі на заняттях за методикою Монтессорі.

Вік: 8+

Ціна: ~ 1300-1600 грн

8. Набір для досліджень Edu-Toys Модель тулуба людини збірна

Збірна модель тулуба людини 12,7 см у висоту з 32 елементів із підставкою. Зберіть по інструкції макет і вивчіть будову людського тулуба з внутрішніми органами. Висока деталізація. Наочний посібник для уроків анатомії.

Розвиток: основи анатомії, просторове мислення, інтелект, пам'ять. Підходить для використання в школі, центрі розвитку. Відповідає концепції НУШ.

Вік: 8+

Ціна: ~ 550 грн

9. Набір для вирощування рослин "HOME FLORARIUM"

Набір для вирощування рослин "Home florarium" НВ-08-32 - це справжній ботанічний сад у вас вдома. Детальна інструкція допоможе вашій дитині не тільки правильно посіяти насіння, а й розповість як провести добірку найкращих досвідів

У комплекті : контейнер, купол зелений і прозорий, декоративні метелики і жуки, гідрогелеві кульки, пульверизатор, трав'яний монстрик, стаканчик полімерний, торф'яні брикети, покажчики, пісок кварцовий, дерев'яна паличка, градусник, "чарівні боби", комплект насіння (асортимент може відрізнятися в залежності від сезону), картонний лабіринт, інструкція українською мовою.

Вік: 4-12 років

Ціна: ~ 190-270 грн

10. Набір для досліджень "4M Метеостанція"

Тепер вам не потрібно більше слухати прогнози погоди, ви зможете створити свій! Зберіть домашню метеостанцію за допомогою набору для досліджень. Ви познайомитеся з різноманітними природними явищами: атмосферним тиском, швидкістю і напрямом вітру, кількістю опадів, температурою повітря. Вам доведеться провести серію різноманітних досліджень, дізнатися багато нового про метеорологію і навіть створити власну маленьку оранжерею.

У наборі для досліджень від 4М ви знайдете всі необхідні деталі станції та докладну інструкцію. Єдине, що вам знадобиться – це півторалітрова пластикова пляшка. Чудовий спосіб повторного використання пластику.

Вік: 8+

Ціна: ~ 350 грн

Читайте за темою: Цікаві книги для дітей українською: від 1 до 4 років

06 Жовтня 2020 Голуб С.

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Неймовірний козацький цвинтар у селі Загнітків (ФОТО)

Село Загнітків розташоване на території Одеської області, Кодимського району, за 28 кілометрів від ...

16 Червня 2021
Козак І.

Українські козацькі прислів'я, афоризми та приказки

Історія козаків налічує декілька століть, тому не дивно, що після себе вони залишили ...

23 Лютого 2021
Голуб С.

Суд визнав Стерненка винним у справі про викрадення і засудив до семи років ув’язнення

Примoрський рaйсyд Oдeси oгoлoсив вирoк aктивiстy Сeргiю Стeрнeнкy, якoмy прoкyрaтyрa iнкримiнyвaлa скoєння трьoх ...

23 Лютого 2021
Козак І.

Україномовна пісня вперше отримала 350 млн переглядів на YouTube

Україномовна пісня вперше отримала 350 млн переглядів на відеохостингу YouTube, що є абсолютним ...

15 Лютого 2021
Брусов В.

Які ліки допомагають від коронавірусу COVID-19, а які - ні?

За час пандемії у ЗМІ згадувались назви різних медикаментів і засобів, на які ...

08 Лютого 2021
Голуб С.

Привітання з Днем святого Валентина 2021 українською: смс, вірші, картинки

Привітання з Днем святого Валентина 2021 - один з найкращих способів проявити свою ...

02 Лютого 2021
Козак І.

Традиційні обереги, які були в кожній українській хаті

“Українська хата — на придане багата” — так коротко та влучно можна схарактеризувати ...

02 Лютого 2021
Голуб С.

Свята та вихідні в Україні 2021: календар на весь рік

Рік розпочнеться традиційними тривалими новорічними вихідними. Багатим на свята буде також і травень. ...

01 Лютого 2021
Козак І.

Що робити, якщо відмовляють обслуговувати українською. Інструкція

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь оприлюднив 12 січня детальну ...

01 Лютого 2021
Козак І.

Як радянська влада змінила різдвяне меню та перетворила кулінарію на спосіб пропаганди

Майже сто років тому українцям офіційно заборонили святкувати Різдво і навіть споживати традиційне ...

04 Січня 2021
Козак І.