Як успішно подати документи в канадський університет або коледж. 5 ПРОСТИХ КРОКІВ.

Фото www.universitiesrankings.com
Фото www.universitiesrankings.com

Подача документів до університету Канади - це дуже проста і зрозуміла процедура, а весь процес займе у вас не більше години.

У Канаді є понад 100 ВНЗ, і всі вони різні. Сайт vancouverok.com склав власний порадник, як успішно подати заявку на вступ у місцевий університет.

У цій статті буде представлена ​​"типова" інформація для більшості вищих навчальних закладів, але в деяких вузах процес прийому на навчання має свої особливості. Тому краще вивчити процес подачі заяви в кожен університет, зарахування в який вас цікавить, а інформацію з цієї статті використовувати тільки в якості загальної відправної точки.

1. Вивчіть вимоги до подачі заяв для кожного вузу.

Освіта в Канаді - це відповідальність кожної окремої провінції, тому в Канаді немає центрального інформаційного центру, як UCAS в Великобританії або Common App в США. Якщо ви хочете навчатися в Канаді, то подавати заяви потрібно буде окремо в кожен університет або коледж. Проте, є винятки, такі як Центр подачі заяв до університетів Онтаріо (OUAC), де ви можете подати заяви в кілька університетів заповнивши тільки одну форму. У деяких інших провінціях також є аналоги системи OUAC, але здебільшого вам потрібно буде подавати окремі заяви в кожен університет.

2. Подавайте заяви моментально в режимі онлайн.

Форми заяв можна знайти і заповнити онлайн від початку до кінця. Як вже було сказано раніше, весь процес подачі заяв займе у вас не більше години . У більшості заяв потрібно вказати тільки ваші біографічні дані, історію освіти і таку інформацію, як зацікавленість в поступленні і мотивацію, і дату початку і сертифікат, підтвердження рівня англійської (IELTS, TOEFL). Зазвичай немає вимог надати додаткову інформацію у вигляді рекомендаційних листів або есе. Знову ж, є винятки, тому перевірте кожен університет.

3. Дізнайтеся терміни прийому заяв в кожному вузі.

Терміни прийому заяв в Канадські університети найчастіше довші, ніж в інших країнах. Зазвичай їх вступна кампанія починається не пізніше жовтня і триває до січня або липня в залежності від вузу. У деяких університетів є кілька дат початку вступної кампанії, щоб прийняти студентів, учнів з різних країн і за різними програмами. "Типова" дата початку прийому заяв - це вересень кожного року, але в деяких університетах це січень або навіть травень, так що у студентів багато варіантів.

4. Вивчіть особливості вступної кампанії кожного вузу.

Багато канадських університетів використовують систему, яка називається "rolling admission". Це означає, що як тільки університет отримав вашу заяву і копії, він може оцінити вас і прийняти рішення про ваше зарахування. Іноді з моменту подачі заяви до оголошення результатів проходить всього тиждень! Є також програми "competitive admission". Університети, які їх дотримуються не будуть оцінювати вашу заяву, поки не закінчиться вступна кампанія. Як бачите, є сенс уточнити подробиці прийому заяв у вузах, що вас цікавлять.

5. Дізнайтеся, які фінальні вимоги висуваються для вступу.

Більшість канадських університетів надішлють вам "conditional offer of admission". Це означає, що вас попередньо зарахували в університет на спеціальність, на яку ви подавали заяву (або на альтернативну спеціальність, якщо ви не пройшли на бажану), але є деякі вимоги, які потрібно виконати, щоб отримати повний допуск. Зазвичай ці вимоги включають підтримку середнього балу і успішне закінчення вашого навчання в старшій школі. Прочитайте цей лист дуже уважно, тому що він може містити вимоги, що не такі зрозумілі й очевидні. Іноземні студенти можуть використовувати цей лист про попереднє зарахування, щоб почати процес отримання дозволу на навчання. Всі іноземні студенти повинні отримати дійсний дозвіл на навчання. Більше інформації про дозвіл на навчання можна знайти на сайті: www.cic.gc.ca.

Продовжити ваше навчання в Канаді - це відмінна можливість. Однією з найбільших переваг навчання в Канаді є те, що майже 95% університетів фінансуються державою і дотримуються однакових стандартів акредитації. Це означає, що ви отримаєте освіту відмінної якості незалежно від університету, який оберете. Репутація канадської освіти високо цінується у всьому світі, а диплом дає можливість студентам продовжувати навчання далі, знайти роботу і реалізуватися в будь-якій точці земної кулі.

Читайте за темою: Канада спростить іміграційний процес для іноземних студентів.

15 Вересня 2016 Гриджук В.

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Пласт у Китаї: У Шанхаї відновилась пластова діяльність (ФОТО)

Уже четвертий рік у 25-ти мільйонному китайському Шанхаю лунають пластові пісні. Починалося ...

10 Травня 2021
Козак І.

Клариса Ліспектор - уродженка України, що стала найвідомішою бразильською письменницею

Уродженка України, яка стала найвідомішою бразильською письменницею У грудні минулого року у ...

08 Лютого 2021
Козак І.

Привітання з католицьким Різдвом 2020 польською мовою: вірші, картинки, своїми словами

Kozakorium.com пропонує своїм читачам привітання з Різдвом 2020 польською мовою з перекладом. ...

21 Грудня 2020
Брусов В.

В українському центрі "Дивосвіт" в Лісабоні відбулися Андріївські вечорниці (ФОТО)

До свята Андрія в Українському культурно-освітньому центрі (КОЦ) «Дивосвіт» м. Лісабон, що при ...

15 Грудня 2020
Козак І.

Японець Окабе Йошіхіко: Україна - моя друга Батьківщина

Окабе Йошіхіко - голова Асоціації україністів Японії, доктор економічних наук, професор університету Кобе ...

14 Грудня 2020
Гриджук В.

Антон Омельченко: перший українець в Антарктиді (ФОТО)

Першим українцем, який побував в Антарктиді, став Антон Омельченко (1883, с.Батьки на Полтавщині ...

10 Грудня 2020
Голуб С.

Знай наших: українські місця Нью-Йорка (ФОТО)

Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голлівудські фільми, представництво ...

07 Грудня 2020
Козак І.

Українку Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року у Німеччині

Німецькі критики визнали українку Оксану Линів найкращою диригенткою 2020 року. Вона отримала ...

04 Грудня 2020
Козак І.

Діаспора з Риму закликала парламент Італії визнати Голодомор геноцидом (ФОТО)

Українська спільнота у Римі в неділю під час поминальної акції за жертвами Голодомору ...

03 Грудня 2020
Козак І.

Іван Даценко: українець, що став вождем племені індіанців у Канаді

29 листопада буремного 1918 року в мальовничому селі Чернечий Яр неподалік від Диканьки ...

01 Грудня 2020
Голуб С.